37. Eesti õigusteadlaste päevadeks on allolevates hotellides toad eelbroneeritud, et pakkuda osalejatele võimalust broneerida majutust erihinnaga.
Palume teha broneering sellel veebilehel asuva vormi kaudu.

Otse hotellist broneerides need soodushinnad ei kehti.

Kuna üritusele on oodata palju osalejaid, siis eelistatud hotellis toa saamiseks soovitame teha broneeringu esimesel võimalusel.

Broneeringutega seotud küsimuste või vormis toodud perioodist erineva majutusesoovi korral võtke palun ühendust sekretariaadiga: otp@publicon.ee.


SOHO Hotell (VÄLJA MÜÜDUD)

Broneeritav periood: 5.-7.10.2022
Saab broneerida kuni 16.09.2022
Sisseregistreerimine kell 15.00, väljaregistreerimine kell 12.00


SOHO hotell on uus hotell Tartus, mis varasemalt kandis nime hotell London. Tartu vanalinnas asuv hotell sobib hästi, kui soovid olla Tartu melu ja olu keskel. Hotell SOHO ees on populaarne Rüütli tänav, kus õhtuti leiab igaüks endale oma maitse järgi koha, kus õhtustada või kolleegidega maha istuda ning juttu puhuda. 
SOHO Hotelli esimesel korrusel asub restoran SOHO, kus samuti leiab väga mitmekesise ja trendika menüü. 

Hubased standard toad asuvad hotelli 2-4 korrusel. Tubades on olemas kõik vajalik, et saaksid oma viibimist tõeliselt nautida: föön, tasuta Wi-Fi, konditsioneer.

Parkimine
SOHO’sse tulles saad oma auto parkida tasuta hotelli parklasse (vabade kohtade olemasolul). Parkla asub Küütri tänaval. Parkides hotelli parklasse, küsi hotelli vastuvõtust parkimiskaarti ning paiguta see auto tuuleklaasi alla nähtavale kohale.
Tasuline parkimine on võimalik ka hotelli lähedal asuvatel kõrvaltänavatel. Tartu linnas kehtib tasuline parkimine tööpäeviti ajavahemikus 8:00 – 18:00.
Parkimine A-piirkonnas maksab 2 €/tund või 10 €/päev. B-piirkonnas on parkimine tähistatult 90 minutit tasuta, 1 €/tund või 5 €/päev.
Tööpäeviti peale kella kuut, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel on Tartu linnas parkimine tasuta.

Aadress: Rüütli 9, 51007 Tartu​
HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäevi
SOHO Hotell (VÄLJA MÜÜDUD)64.00
75.00

vSpa hotell (VÄLJA MÜÜDUD)

Broneeritav periood: 5.-7.10.2022
Saab broneerida kuni 08.08.2022
Sisseregistreerimine kell 16.00, väljaregistreerimine kell 12.00


V on veemõnude ja vabaaja veetmise element, mis märgib kõike võrratut ja vajalikku. Hotellist, spaast, konverentsikeskusest, restoranist ja kohvikust koosnev kompleks on koht, kus unustad kõik üleliigse ja pühendud vaevata kõigele, mis elus tegelikult oluline on. Hea tervis. Head inimesed. Hea tuju. Just üleliigsest koormast vabanemisest inspireerituna on sündinud ka uue spaakeskuse ühetäheline nimi. V lugu räägib veest ja elujõust pakkudes vahvaid vabaajaveetmise võimalusi igas vanuses külalistele.
 
V spaa- ja konverentsihotelli numbritubade hulgas on parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ja deluxe tube.
Põhiline erinevus Superior ja Deluxe tubade vahel on see, et Superior tubade vannitubades on duššid ja Deluxe tubades mullivannid. Samuti lisab Deluxe tubadele väärtust klaassein vannitoa ja elutoa vahel. Igas toas on meil mugav tugitool või laiem diivanvoodi, mida saab kasutada lisavoodina. 

Kuidas tulla ja parkida?
Hotelli peasissepääs asub Aleksandri ja Soola tänavate nurgal. Kvartali keskusest on võimalik hotelli tulla läbi II korrusel asuva V Café. Kvartali keskuse parklasse saab siseneda Turu ja Soola tänavatelt. Hotelli parkimiskohad asuvad P2 korrusel. Parkla töötab automatiseeritult ning on avatud ööpäevaringselt. Nädalavahetusel R õhtul alates kella 18:00-st kuni E hommikul kella 08:00-ni on võimalik Aleksandri ja Kalevi tänavatel parkida tasuta vabade kohtade olemasolul.

Aadress: Aleksandri 2, 51004 Tartu
HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäevi
vSpa hotell (VÄLJA MÜÜDUD)110.00
125.00
125.00
140.00
85.00
100.00
100.00
115.00

Art Hotell Pallas (BRONEERIMINE LÕPPENUD)

Broneeritav periood: 5.-7.10.2022
Saab broneerida kuni 1.09.2022
Sisseregistreerimine kell 15.00, väljaregistreerimine kell 12.00

 

Alates 2020. aasta maikuu lõpust on 1999. aastal Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia pälvinud Art hotell Pallas Tartu südalinnas taas avatud. Hotell on läbinud täieliku uuenduskuuri, mille tulemusena on hotellitoad ja avalikud ruumid saanud uue ja kaasaegse sisekujunduse.
 

Uuenenud Art hotell Pallas Tartus pakub mugavat ja taskukohast majutust Tartu südalinnas. Hotell võlub Teid oma suurepärase asukoha, modernse klaasfassaadi ning Pallase koolkonna kunstnike töödest inspireeritud sisekujundusega.
 

Numbritubades on olulisel kohal igas toas paiknev pilt, mida tuba oma julges värvigammas võimendab. Toad on viimistletud värviliselt ning sellega erinevas tonaalsuses on nii põrandad, seinad kui ka laed. Korrustel on peidus ka must ning valge tuba, mis on unikaalsed ning mõjuvad värvilises tervikus jokkeritena.

Parkimine
Parkla hotelli külastajatele asub hotelli sisehoovis ja on ligipääsetav Aleksandri ja Soola tänava kaudu. Parkimine on võimalik ka Kvartali siseparklas 10 €/ööpäev. Sissepääs autoga Soola tänava kaudu. Küsi lisa vastuvõtust.

Aadress: Riia 4 51004 Tartu, Eesti
HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäeviInimeste arv
Art Hotell Pallas (BRONEERIMINE LÕPPENUD)60.00
72.00

Tartu hotell (BRONEERIMINE LÕPPENUD)

Broneeritav periood: 5-.7.10.2022
Saab broneerida kuni 1.09.2022
Sisseregistreerimine kell 14.00, väljaregistreerimine kell 12.00


Hotell Tartu on Teie parim valik, kui hindate sõbralikku teenindust ning mugavat hotellituba Tartu südalinnas. 1964. aastal ehitatud hotell Tartu on üks linna vanemaid hotelle, mille interjööris on hoone arhitektuurist lähtudes järgitud nostalgilist ja samas moodsat 60ndate stiili. Otse hotelli vastas on bussijaam, lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad Ahhaa Teaduskeskus, Aura Veekeskus, vanalinn, teatri- ja kontserdimaja Vanemuine ning mitmed ostukeskused.
 
Klassikalise sisekujundusega heledates toonides Standard toad paiknevad hotelli neljal korrusel ning on kas vaatega Ahhaa Teaduskeskusele või vanalinna suunas. Kompaktsed toad on vaipkattega ning mugava üheinimesevooditega. Kõikides tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, seif ja föön. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.
 
Avarad ja kaasaegse sisekujundusega Superior toad asuvad hotelli uues osas 3. ja 4. korrusel. Enamik tube on vaipkatte ja avara duširuumiga, kuid on olemas ka parketiga toad, mis sobivad allergikutele, vanniga toad ja tuba erivajadustega külastajatele. Kõikides superior tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, kirjutuslaud, telefon, seif ja föön. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.
 

Parkimine
Hotell Tartul on kaks parkimisplatsi – üks hotelli ees ning üks hotell taga. Kõik parkimiskohad, mis on mõeldud hotellikülastajatele, on tähistatud sildiga „HOTELL“. Parkides muudele kohtadele, mis ei ole tähistatud sildiga „HOTELL“, võib hotelli külastajale tuua kaasa parkimistrahvi. Parkimisvõimalus sõltub vabade kohtade olemasolust ning ei ole eelnevalt broneeritav ega garanteeritud.

Kui saabumisel hotelli Te ei leia ühtegi vaba parkimiskohta, võtke ühendust hotelli vastuvõtuga ning nemad leiavad Teile sobiva lahenduse!

Aadress: Soola 3, 51004 Tartu

HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäevi
Tartu hotell (BRONEERIMINE LÕPPENUD)70.00
83.00
68.00
80.00

Hotell Dorpat (BRONEERIMINE LÕPPENUD)

Broneeritav periood: 5.-7.10.2022
Saab broneerida kuni 1.09.2022
Sisseregistreerimine kell 15.00, väljaregistreerimine kell 12.00


Ajaloolise nime Dorpat alla koondub Tartu suurim hotell ning ruumikas a la carte restoran. Kaasaegne ruumikujundus, professionaalne teenindus ning atraktiivne asukoht teevad Dorpatist ihaldatud sihtkoha nii lähemate kui kaugemate külaliste jaoks.

Kolmetärni superior hotell  Dorpat asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis. Vaid mõne sammu kaugusel hotellist jäävad vanalinn, teater Vanemuine, kontserdimaja, Tartu Ülikooli peahoone ja ostukeskused. Paljudest tubadest avaneb vaade linnale ja Emajõele, mis jääb Tartut alati meenutama.

Heledates toonides kaasaegsed toad paiknevad hotelli viiel korrusel. Tubadest avaneb vaade vanalinnale ja Emajõele. Enamik tube on vaipkattega, kolmanda korruse tube katab naturaalne parkett. Kõikides tubades on konditsioneer ning tasuta WIFI ja kaabliga internetiühendus.

Parkimine
Dorpat hotellis majutujatele on parkimine tasuta kas hotelli väliparklas või Tasku keskuse parkimismajas. Mõlemal juhul tuleb oma auto number registreerida hotelli vastuvõtus.

Aadress: Soola 6, 51004 Tartu
HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäeviInimeste arv
Hotell Dorpat (BRONEERIMINE LÕPPENUD)59.00
67.00
70.00
78.00

Hotell Lydia (BRONEERIMINE LÕPPENUD)

Broneeritav periood: 5.-7.10.2022
Saab broneerida kuni 1.09.2022
Sisseregistreerimine kell 15.00, väljaregistreerimine kell 12.00


Vanalinna atmosfääri ja modernset arhitektuuri ühendav hotell Lydia asub Tartu Raekoja platsi taga Toomemäe nõlval. Hotell Lydia on 4 tärni Superior hotell, kus on erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-loungefitness-klubi, restoran Hõlm, lounge ärikohtumisteks ja tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega sündmuskeskus. 

Klassik-tüüpi tubadest avaneb vaade Toomemäele või sisehoovi. Kõik Klassik-toad asuvad hoone uues tiivas. Ruumikad vaipkattega toad on varustatud kvaliteetsete ja mugavate allergiavabade vooditega - kaheinimesevoodi või kahe eraldi asuva voodiga. 

Parkimine
Lydia hotelli hoovis asub 10 kohaline kinnine parkla. Vaid ette tellimisel. Hind ühele autole 20€/päev. Hotelli ümbrus kuulub Tartus A-parkimispiirkonda. 
Tasuline parkimine on piirkonnas tööpäevadel ajavahemikus kell 8–18. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel on parkimine tasuta.
Hinnakiri: 1 tund = 2€ ja 1 päev = 10€
Vajadusel vastuvõtt abistab teid parkimisega.

Aadress: Ülikooli 14, Tartu 51003
HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäeviInimeste arv
Hotell Lydia (BRONEERIMINE LÕPPENUD)114.00
98.00

Hotell Sophia (BRONEERIMINE LÕPPENUD)

Broneeritav periood: 5.-7.10.2022
Saab broneerida kuni 1.09.2022
Sisseregistreerimine kell 15:00, väljaregistreerimine kell 12:00


Hotell Sophia on loodud soovist ühendada suurepärane hotellikogemus ja hea hind. Eesmärk on pakkuda külastajatele enamat kui lihtsalt majutust, olgu tegemist puhkuse-, äri- või konverentsireisiga. Seetõttu on hotell koondanud innovaatilised ideed ja mõtted, mis on inspireeritud nutikast ja aktiivsest elustiilist.

Hotell Sophia toad on ruumikad ja kaasaegsed. Siseviimistlusel on kasutatud looduslikke ja allergiavabasid materjale.

 

Soovi korral on külastajatel võimalus käia kinos, uisutamas, seikluspargis, ilusalongis ja poodlemas Lõuna- Eesti suurimas kaubandus- ja vabaajakeskuses – Lõunakeskus. Külastajate mugavuseks on hotell ühendatud ostukeskusega, tänu millele on kõik teenused majasiseselt kättesaadavad.
 

Hoone kõrvalt alguse saavad kergliiklusteed sobivad kilomeetrite pikkuseks jalgrattasõiduks ning hotellist 800 meetri kaugusel asuv Sanatooriumi parkmetsa terviserada on ideaalne koht hommikusteks ning õhtusteks jalutuskäikudeks või jooksudeks. Jõusaali- ning grupitreeningute võimalus avaneb Lõunakeskuses asuvas spordiklubis.

Parkimine
Hotelli külastajatele on parkimine tasuta. Parkimiskohad on Riia maantee poolsel sissesõidul, kuhu avaneb hotelli peasissekäik ja vastuvõtt.

Aadress: Ringtee 75, 50407, 51014 Tartu

HotellRuumi tüüpHindSaabumineLahkuminePäevi
Hotell Sophia (BRONEERIMINE LÕPPENUD)60.00
70.00

Eesnimi*
Perekonnanimi*
Asutus*
E-mail*
Toakaaslase nimiJuhul, kui valisite twin/double toa
LisamärkusedKas soovite ühe suure voodiga või kahe eraldi voodiga tuba?

Arve saaja nimi*
Arve saaja aadress*
KMKR number
Arve saaja riik*

Palun märkige, kui soovite asutusele e-arvet! Saadame e-arve 3-5 tööpäeva jooksul peale broneerimist.*
0.00
0.00
Kui te pole e-arvet saanud peale 3-5 tööpäeva, siis palun kirjutage aadressil otp@publicon.ee.
Süsteem saadab automaatselt pärast broneeringu tegemist arve ka broneerija e-postile. Kui märkisite, et soovite e-arvet, siis selle väljastame nagu lubatud ning võite e-postiga tulnud arvet ignoreerida.

Tühistamistingimused: Majutusi on võimalik broneerida erinevate kuupäevadeni peale mida enam tube broneerida ei saa (palun vaata hotelli kirjeldusi). Samuti märgivad need ka tühistamise lõpu kuupäeva. Kui tühistate majutuse enne seda kuupäeva, tagastatakse makstud summa, millest võetakse maha 35€ käitlustasu. Kui tühistate majutuse pärast antud kuupäeva, siis raha tagastamisele ei kuulu. Tühistamissoovid palume saata kirjalikult sekretariaadile otp@publicon.ee.

*
Kokku: 0